NOVÁ WEBKA

 

Hello vsetci:)

milá zmena...máme už dupjaďácku stránku svoju!!!

takze www.dupajda.sk

Dupajďáčky


Anketa

KTO NÁM POMÁHA... Vďaka!

firma ALDAN Nižná

tlačiareň VRÁBEL Dolný Kubín

autoservis AUTOKOMPLET Pavol Hradský Tvrdošín

  V predvianočnom čase si k nám našlo cestu šťastie A POSLALO NáM ( V PODOBE úžASNýCH A FILANTROPICKY NALADENýCH ĽUDKOV...  RODINKE TURŇOVCOV Majke, Peťovi A ICH FIRME) CHARITATíVNY PRíSPEVOK V SUME 1 111 €

Silvia a dupajďáčky

  PM Trading( rodinke Turňovcov)- za sponzoring v podobe premietacieho plátna k dataprojektoru.   15.11.2010

Obec Nižná ( okrem toho, že nám obec Nižná už piaty rok pomáha prostredníctvom preplácania nájmu a spotreby v priestoroch         materského centra, dostávame zadarmo aj prenájom kultúrnych priestorov na väčšie akcie a pomoc s organizovaním akcií a aktivít)

 IMAGE Marketing

  Výdajňa zdravotníckych pomôcok KARIN www.karin.zzz.sk ( sponzorovala darčeky pre rodinky a ich droce) Výdajňa zdravotníckych pomôcok KARIN

  Martin Jankola- Trstená

a dúfame, že budú pribúdať :)

  Oriflame ( bod7, p.Adamusová, Kubinčáková) ( Míľa pre mamu 2009)

www.karin.zzz.sk sponzoruje darceky pre tehulky a poskytuje nam pravidelne zlavy:) Katka ďakujeme!!!:)

reklamná agentúra, (Ing. Dušan Žuffa) www.imagemarketing.sk ( sponzorovali wellness v Oravskom Háji)

Janka Hullová- podarovala digitálnu váhu

   CITIBANK - vďaka za podporu projektu na prerobenie a vynovenie priestorov.

UNIVEL s.r.o. - reklamná agentúra

Novinky

NOVÁ WEBKA

27.11.2013 14:56
hallo vsetci:) milá zmena...máme už dupjadacku stranku svoju!!! takze www.dupajda.sk dupajdacky

Míľa pre mamu 2012

16.04.2012 20:57

Tvorivé dielničky

13.04.2012 13:27
Pre všetkých, ktorí radi tvoria, chcú sa niečo nové naučiť alebo príjemne stráviť čas so svojimi detičkami pripravujeme každý štvrtok od 10:00...

Návšteva v klube Montessori Český Tešín.19.3.2012

10.04.2012 18:02
Rozhodla som sa navštíviť v tento pondelok klub v Českom Tešíne, pretože mi pravidelne zasielajú rozvrh ich mesačných aktivít. Funguje to u nich...

Montessori aktivity - doplňujúce informácie

10.04.2012 18:01
Pomôž mi aby som to zvládol sám Dieťa má možnosť zvoliť si aktivitu, ktorá ho zaujala. Každá aktivita sa potom dieťaťu pomaly predvedie s tým, že...

Deti sú nadané netušenými schopnosťami. Montessori pedagogika.

28.02.2012 21:50
Čo  je  výchovný  systém  Montessori? Mária  Montessori  sa  narodila v roku 1870 v Chiaravalle...

pozvánka - škola rodinných financií

02.02.2012 08:17

Pohybovka rozdelenie do skupín

23.01.2012 09:02
POHYBOVKA NIŽNÁ: 9:00 - Matejko V., Lukáško T., Klaudia J., Šárka T., 10:00 - Peťko K., Maxim R., Matúško N., Vaneska P., Paulína P., Saška...

Rané poradenstvo - info

14.10.2011 10:45

Profesionálne fotenia sa rozbehli:)

09.08.2011 15:27
Milé rodinky, fotenia s našou "dvornou" fotografkou ( spolupráci s ktorou sa veľmi tešíme) sa rozbehli, keďže konečne vykúka aj slniečko. Jej tvorbu...
1 | 2 | 3 >>